KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 17428096

nr 1742 8096

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Blyerts, "Baksida av Isaac Grünewald". Signerad, daterad -37, oramat löst blad, 16x10 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 november 2025
kl 19:27:21

19/11 13:56:27 1      Vinnande bud

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson